Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Pyszna pizza z duza ilościądodatkow, za każdym razem dojeżdża gorąca
Polecam, wszystko ok. Przy zamówieniu online pizza na czas i miejsce.
Wszystko OK
Karton dowóz to prawie 10zl uważam ze to dużo. Trzeba wydać 60zl na średnią pizzę uważam że jest to bardzo wygórowana kwota.
Jak na pizzę z dowozem max 3km.
👍
Dobra pizza, przywieziona zgodnie z szacowanym czasem przy zamówieniu online. Jestem zadowolony.
Rewelacja
Ser niskiej jakości i ogólnie pizza bez zmian w porównaniu do poprzedników z tej lokalizacji (Glazurowa). Wziąłem na próbę i więcej raczej nie zamówię.