Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pyszna pizza z duza ilościądodatkow, za każdym razem dojeżdża gorąca

Anna

Polecam, wszystko ok. Przy zamówieniu online pizza na czas i miejsce.

Grzegorz

Wszystko OK

Oleksandr

Karton dowóz to prawie 10zl uważam ze to dużo. Trzeba wydać 60zl na średnią pizzę uważam że jest to bardzo wygórowana kwota.
Jak na pizzę z dowozem max 3km.

Przemysław

👍

Artur

Dobra pizza, przywieziona zgodnie z szacowanym czasem przy zamówieniu online. Jestem zadowolony.

Grzegorz

Rewelacja

Michał

Dziekujemy!!
~ Zespół Bazylia i Oregano Dąbie

Ser niskiej jakości i ogólnie pizza bez zmian w porównaniu do poprzedników z tej lokalizacji (Glazurowa). Wziąłem na próbę i więcej raczej nie zamówię.

Michał